Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Опитування
З яких питань Ви найчастіше звертаєтеся до юристів?
з ліцензування медичної практики
щодо підготовки до акредитації медичних закладів
щодо розв’язання конфліктів з пацієнтами
з інших питань
Голосувати  Результати

 

 

У МОЗі визначились з партнерами у цьогорічних держзакупівлях

06 серпня 2015

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило перелік міжнародних організацій, з якими буде співпрацювати у сфері державних закупівель. Про це на прес-конференції в середу, 05 серпня 2015 року  заявив Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

«Нашими партнерами будуть усі організації ООН - Програма розвитку ООН, ЮНІСЕФ, усі організації, які входять у родину ООН. І друге агентство, з яким ми збираємося працювати по закупках, - агентство Crown Agents, що представляє Велику Британію і працює з урядами багатьох країн", - розповів чиновник.

На переконання Міністра, ця співпраця допоможе побудувати систему держзакупівель, яка працюватиме не один рік. "Це не одноразова програма, а багаторічна кооперація з міністерством, урядом. Це технічна, експертна допомога у визначенні лікарських номенклатур у майбутньому, допомога з проведенням торгів, і, що найголовніше, правильний розподіл тих матеріалів та медикаментів, які будуть закуплені", - сказав Квіташвілі.

Також Мінстр наголосив на тому, що міжнародні закупівлі не виключають участі місцевих виробників: "Для нас потрібно найкраще співвідношення ціни та якості. І якщо українська компанія може це забезпечити, то вона має всі права брати участь у тендерах".

У свою чергу заступник Міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець додав, що експерти МОЗ визначили програми, за якими відбудуться державні закупівлі у 2015 році.

"Ми керувалися нагальною необхідністю покрити потреби та програмою імунізації, де в нас є надійний партнер - ЮНІСЕФ. Так само ці програми мають чутливе соціальне значення, зокрема дитяча онкологія та онкогематологія. І, звичайно, ключові програми в забезпеченні громадського здоров'я, такі як програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу", - підкреслив він.

За матеріалами: ukrinform.ua

Комментарии (1)

Оставить комментарий

Отправить
Яндекс.Метрика