Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Опитування
З яких питань Ви найчастіше звертаєтеся до юристів?
з ліцензування медичної практики
щодо підготовки до акредитації медичних закладів
щодо розв’язання конфліктів з пацієнтами
з інших питань
Голосувати  Результати

 

 

Кандидат від ГС "ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА" обирається до складу Громадської ради при МОЗ України

25 квітня 2017

25 квітня 2017 року на офіційному сайті МОЗ України було розміщено Повідомлення Ініциативної групи щодо результатів опрацювання документів кандидатів до складу нової Громадської ради при МОЗ України. В результаті опрацювання поданих документів, до участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України допущено 108 кандидатів, у т.ч. Президент ГС "ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА" Сергій Володимирович Антонов


Установчі збори Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я відбудуться 27 квітня 2017 року за адресою: Київ, вул. Грушевського, 7, приміщення МОЗ України. Початок о 10.00. Реєстрація розпочинається о 9.30.

Згідно з п. 7 Типового положення про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996) склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах. 
В зв’язку з тим, що кількість кандидатів від ІГС, які бажають прийняти участь в установчих зборах, перевищує 35, буде проведено рейтингове голосування для формування складу Громадської ради, яке відбудеться згідно з прийнятим Ініціативною групою та затвердженим МОЗ України Порядком проведення установчих зборів – шляхом відкритого рейтингового Інтернет-голосування.

Рейтингове Інтернет-голосування відбудється протягом 24 годин та розпочнеться 27.04.2017 о 20.00 годині та закінчиться 28.04.2017 о 19.59. за посиланням - https://gromrada.moz.gov.ua/voting/
 
Просимо підримати кандидата від нашої організації Сергія Антонова та проголосувати за нього за зазначеним посиланням. 

За матеріалами офіційного сайту МОЗ України 

Комментарии (5)

Оставить комментарий

Отправить
Яндекс.Метрика