Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Опитування
З яких питань Ви найчастіше звертаєтеся до юристів?
з ліцензування медичної практики
щодо підготовки до акредитації медичних закладів
щодо розв’язання конфліктів з пацієнтами
з інших питань
Голосувати  Результати

 

 

На думку Квіташвілі, висновки Комісії з розслідування діяльності МОЗ є заангажованими

21 серпня 2015

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі вважає заангажованими висновки Комісії з розслідування діяльності МОЗ. Про це він сказав під час публічного представлення результатів службових розслідувань щодо виконання посадовими особами МОЗ покладених на них службових обов'язків.

На думку Міністра, перше розслідування, проведене щодо діяльності МОЗ, було професійним та мало позитивні наслідки для покращення роботи міністерства. Водночас щодо другого розслідування, яке відбувалося у червні-липні і в якому брали участь 15 народних депутатів, є, на його думку, значна "емоційна" складова.

Квіташвілі зауважив, що у службових розслідуваннях не повинні брати участь посадові особи органів державної влади, якщо обставини свідчать про їхню особисту зацікавленість у результатах розслідування.

"До комісії входили пан Мусій, пані Богомолець і пані Корчинська. Це люди, які публічно, в інтерв'ю, на сайтах і так далі, ще до розслідування, під час розслідування і після розслідування дуже негативно відгукувалися про МОЗ", - сказав Квіташвілі.

Квіташвілі вважає, що у висновках комісії немає свідчень того, яке саме законодавство та регламенти були порушені МОЗ. "Два акти, які були створені Держслужбою: перший був ідеальний і на допомогу, а другий був поверхневий, політично ангажований. Не через дії людей, які працювали, професіонали зі служби, а під тиском народних депутатів, які мають свої особисті інтереси, щоб висновки були такими", - сказав він.

Як відомо, Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив провести службове розслідування роботи голови міністерства охорони здоров'я Олександра Квіташвілі, його першого заступника Олександри Павленко та інших посадовців МОЗ.

20 серпня, Комісія з розслідування діяльності Міністерства охорони здоров'я представила результати службових розслідувань, згідно з якими недоліки у роботі керівництва МОЗ мають системний характер, зокрема, вчасно не проведено держзакупівлі ліків.

У свою чергу, Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства з питань державної служби нагадав, що протягом останніх 4-х місяців за дорученням прем'єр-міністра Арсенія Яценюка у МОЗ було проведено два службових розслідування.

"Одне відбувалося у травні у зв'язку зі зверненням Служби безпеки України, інше, більш глобальне, - протягом червня-липня", - сказав він і додав, що ініціаторами службового розслідування виступили 67 народних депутатів.

За матеріалами: УНІАН

Комментарии (2)

Оставить комментарий

Отправить
Яндекс.Метрика