All-Ukrainian Association «PROTECTED MEDICINE»
Help is Waiting!

Interview
On what issues do you turn to lawyers mostly?
on licensing of medical practice
on preparation for the accreditation of medical institutions
to resolve conflicts with patients
on other issues
Vote  Results

 

 

Plans of MH Ukraine Inspections

23 червня 2014 року на своєму офіційному сайті Міністерство охорони здоров'я України опублікувало План перевірок додержання суб'єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики на III квартал 2014 року (див. План перевірок)

Згідно з новим наказом МОЗ України від 23 червня 2014 року №415 Міністерство запланувало провести 17 перевірок. Слід зазначити, що у зв'язку зі сформованою ситуацією в країні кількість перевірок залишається низьким (для порівняння на II квартал 2014 було заплановано 16 перевірок). Перевірки слід очікувати в м. Києві та області, м. Харкові, м. Хмельницькому, м. Тернополі, м. Полтаві, м. Львові та області, в Херсонській та Івано-Франківській областях. Частина ліцензіатів, яких повинні відвідати перевіряючі, займаються медичною практикою різного профілю, здійснюючи діяльність по багатьом лікарськими спеціальностями, так і однопрофільні суб'єкти, що займаються стоматологією, офтальмологією, акушерства і гінекології і т.д. Як і минулого кварталу, окремі ліцензіати були включені в План перевірок за скаргами пацієнтів.

Традиційно до плану перевірок на квартал додається список з 36 ліцензіатів, планові перевірки яких були перенесені з попередніх кварталів року (див. список).

 

Яндекс.Метрика