Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Опитування
З яких питань Ви найчастіше звертаєтеся до юристів?
з ліцензування медичної практики
щодо підготовки до акредитації медичних закладів
щодо розв’язання конфліктів з пацієнтами
з інших питань
Голосувати  Результати

 

 

Плани перевірок

23 червня 2014 року на своєму офіційному сайті Міністерство охорони здоров'я України опублікувало План перевірок додержання суб'єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики на III квартал 2014 року (див. План перевірок)

Згідно з новим наказом МОЗ України від 23 червня 2014 року №415 Міністерство запланувало провести 17 перевірок. Слід зазначити, що у зв'язку зі сформованою ситуацією в країні кількість перевірок залишається низьким (для порівняння на II квартал 2014 було заплановано 16 перевірок). Перевірки слід очікувати в м. Києві та області, м. Харкові, м. Хмельницькому, м. Тернополі, м. Полтаві, м. Львові та області, в Херсонській та Івано-Франківській областях. Частина ліцензіатів, яких повинні відвідати перевіряючі, займаються медичною практикою різного профілю, здійснюючи діяльність по багатьом лікарськими спеціальностями, так і однопрофільні суб'єкти, що займаються стоматологією, офтальмологією, акушерства і гінекології і т.д. Як і минулого кварталу, окремі ліцензіати були включені в План перевірок за скаргами пацієнтів.

Традиційно до плану перевірок на квартал додається список з 36 ліцензіатів, планові перевірки яких були перенесені з попередніх кварталів року (див. список).

 

Яндекс.Метрика