Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Опитування
З яких питань Ви найчастіше звертаєтеся до юристів?
з ліцензування медичної практики
щодо підготовки до акредитації медичних закладів
щодо розв’язання конфліктів з пацієнтами
з інших питань
Голосувати  Результати

 

 

Рекомендації юристів

Оскарження рішень державного органу, що надає адміністративні послуги у сфері ліцензування медичної практики

Згідно з чинним законодавством України, органом, який надає адміністративні послуги з видачі (переоформлення) ліцензій на медичну практику, є Відділ контролю якості медичних послуг та ліцензування Управління контролю якості медичних послуг МОЗ України. Якщо цей орган неправомірно (прим. що в даний час відбувається досить часто) відмовив у видачі ліцензії або залишив заяву та документи без розгляду – не впадайте у відчай, тому що існує дієвий механізм оскарження таких дій.


Вирішення конфліктів і спорів у сфері медицини. Медіація

У сфері медичного обслуговування конфлікти з пацієнтами зустрічаються досить часто. Вирішення подібних конфліктів має певну специфіку, враховуючи відносно нерівний статус їх учасників. На боці споживача медичних послуг не тільки норми чинного законодавства, а й усталена в нашому суспільстві презумпція його правоти на основі гасла «споживач завжди правий».

 

Загальні рекомендації з підготовки до перевірки Ліцензійних умов щодо провадження медичної практики

Якщо Ви дізналися, що у Вас повинна пройти перевірка додержання Ліцензійних умов щодо провадження господарської діяльності з медичної практики (надалі – Перевірка Ліцензійних умов з медпрактики), не впадайте у відчай (звичайно, якщо до приїзду перевіряючих ще є час підготуватися та виправити недоліки), можна підготуватися та успішно її пройти.

Яндекс.Метрика