Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Проекти

Цього року ми вирішили організувати відразу два дискусійних клуба, для того щоб залучити до обговорення актуальних проблем медичної галузі юридичну та медичну громадськість.


Дискусійний клуб «Медична Рада»

Основною метою цього проекту є ініціювання та проведення широких дискусій на найбільш злободенні теми для медичної спільноти.

Для участі в роботі дискусійного клубу «Медична Рада» запрошуються власники та керівники медичних закладів приватної та інших форм власності, юристи, експерти та фахівці різних напрямків і сфер діяльності, пов'язаних з медициною, а також чиновники профільних міністерств і відомств.

Неформальний формат зустрічей учасників Клубу дозволяє не тільки обговорити актуальні питання, а й забезпечити прості особистісні комунікації між представниками влади та медичної спільноти.

Збори Клубу організовуються протягом усього року за темами, запропонованими його учасниками та членами ГС «Всеукраїнське об'єднання «Захищена Медицина».

 

Для того, щоб стати постійним учасником Клубу, необхідно зв'язатися за тел. + 380 95 215 56 94 або направити запит електронною поштою: secretary@protectedmedicine.org.ua 


 

Експертна рада «Нормативний Моніторинг»

Основною метою даного проекту є оперативна організація обговорень проектів та діючих нормативних актів, які регламентують господарську діяльність і правовідносини у сфері медицини.

Для участі в роботі Експертної ради «Нормативний Моніторинг» запрошуються провідні практикуючі адвокати та юристи, автори законопроектів, чиновники профільних міністерств і відомств, представники правозахисних організацій, а також керівники медичних закладів приватної та інших форм власності.

На зборах та робочих зустрічах члени Ради обговорюють актуальні нормативні ініціативи, аналізують і розповідають про своє бачення їх корисності та безпеки для суб'єктів господарювання, медичних фахівців і споживачів медичних послуг.

Збори та робочі зустрічі членів Ради організовуються щомісяця протягом усього року.

 

Участь у Раді можлива за запрошенням Президії ГС «Всеукраїнське об'єднання "Захищена Медицина". Для того, щоб стати членом Ради, необхідно зв'язатися за тел. + 380 95 215 56 94 або направити запит електронною поштою: secretary@protectedmedicine.org.ua


Яндекс.Метрика