Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Опитування
З яких питань Ви найчастіше звертаєтеся до юристів?
з ліцензування медичної практики
щодо підготовки до акредитації медичних закладів
щодо розв’язання конфліктів з пацієнтами
з інших питань
Голосувати  Результати

 

 

Діючі члени

Членство в ВОС "ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА" може бути індивідуальним (для фізичних осіб), так і колективним (для підприємств, організацій, об'єднань). 

Інформація про членів нашої організації вноситься до Реєстру та охороняється згідно з чинним законодавством України про персональні дані. Тому на цій сторінці розміщено лише дані тих членів, які надали письмовий дозвіл на оприлюднення їх даних на сайті ГС.

А   К  

Антонов Сергій Володимирович

Адвокат, юрист, що спеціалізується в сфері правового забезпечення медичної діяльності, медіатор. 

Займається юридичною практикою з 1998 року в таких сферах як медичне, цивільне, трудове, господарське та корпоративне право. Зокрема має великий досвід роботи у сфері правового забезпечення медичної практики із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій. Один з провідних у СНД адвокатів, що спеціалізуються в галузі медичного права. Консультує клієнтів і надає адвокатські послуги з найбільш складних юридичних питань у сфері здійснення медичної практики.

Отримав три освіти: юридичну, медичну та експертну (експерт-криміналіст).

У 2009 році пройшов курс підвищення кваліфікації для юристів за спеціалізацією «Medical Law» в School of Law University of Edinburgh (Великобританія).

Засновник і керівник Міжнародного юридичного бюро VERDYS Law (корпорація VERDYS Group International)

Одночасно з адвокатською практикою С.В. Антонов активно займається науковою діяльністю. Він є науковим співробітником Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, кандидат юридичних наук. При написанні кандидатської дисертації на тему «Цивільно -правова відповідальність за заподіяння шкоди здоров'ю при наданні платних медичних послуг» використовував матеріали, зібрані під час стажування у Швеції та Данії.

Президент ГС «Всеукраїнське об'єднання «Захищена медицина».

↓ Подробнее

Кладько Вікторія Григорівна

Фахівець у галузі навчання та підбору персоналу, організації та забезпечення медичної діяльності

Директор компанії "К-Бізнес" (м. Запоріжжя), керівник регіонального відділення Міжнародного центру професійного навчання IPLC Ukraine. Має багаторічний досвід організації освітніх та інших заходів для керівників і професіоналів у сфері медицини. 

Має багаторічний досвід управління приватними медичними установами стоматологічного профілю. 

Перший Віце-президент ГС "Всеукраїнське об'єднання "Захищена медицина".

↓ Подробнее
Яндекс.Метрика